Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gościu, ale 8 lat wcześniej od OBECNEGO WIEKU, czyli to nasze 18-8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14-8=6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego 18-8? Jest napisane ze ZA DWA LATA BEDZIE miala 2 x wiecej, po cholere odejmować te 8 przed dzialaniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzieś są odpowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16-8=8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odejmuję 8 dla sprawdzenia, po dobiczeniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego moim zdaniem osoby, które nie potrafią m.in zrozumieć dlaczego Julka ma 18 nie powinny mieć matury. I taki jest sens tej matury podst obowiązkowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
teraz ma 18, za 2 lata będzie miała 20, a 8 lat wcześniej miała 10! Nie, 8 lat wcześniej miała 12. Przeciez jest wyraźnie napisane, ze za 2 lata bedzie miala 2 x wiecej lat .
czemu tak sie upierasz chodzi o wiek teraz a nie za dwa lata za dwa lata czyli 18 +2 bedzie miala 2 razy wiecej niz 8 lat temu od wieku terazniejszego czyli od 18 (18-8=10) czyli ma dwa razy wiecej niz 8 lat temu czyli 20 x+2=2(x-8) czyli x+2=2x-16 18=x bo 2x-x=x a 2+16=18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nic, ja swoje Wy swoje Jutro zobaczymy w gazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram "~jaaaa~" !!! Jedna z nielicznych myślących tu osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego nie robicie po kolei za dwa lata bedzie miala czyli x+2 dwa razy wiecej lat niz 8 lat temu czyli2(x-8) ja zawsze sie uczyl;am zeby czytac po kolei i zapisywac tak jak jest napisamne a nie wymyslac ideologie ktore nie sa prawdziwe bo ta cholerna JULKA ma 18!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, załatwmy tej Julce dowód osobisty i może wszystkie tłuki, które jeszcze tego nie mogą załapać, że ma 18 lat będą w stanie to w końcu zrozumieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ja nie mowie ze Ci ludzie to tluki bo nie trzeba nikogo obrazac ale kurcze no mowic im po raz setny ze ma 18 to nie upieraja sie ze ma 14 skoro ma 14 to ok moze i miala 4 lata temu ona ma 14 a wy macie mniej o 2 pkt moze takie rownanie potraficie ulozyc? nie no ja tam nie jestem mozgiem z matmy ale staram sie jakos cwiczyc zeby bylo w maju dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazł może ktoś już na necie odpowiedzi z dzisiejszej matury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowa mi pójdzie myślę bezboleśnie, ją się nie przejmuję, ale gorzej będę miała z rozszerzoną, bo nawet próbnej nie piszemy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julka sie dopiero urodzi za około trzy lata, bo rodzice mają ją w planach. Tak mi wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsza maturta była straszna. Matura z 3 listopada moim zdaniem była troszke latwiejsza. chociaz cos rozumiałam dzisiaj to totalna porazka. a w ogole to dali tylko 20 pytan zamknietych ! ;/ czemu ? ehh..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie osobiście, jako dla uczennicy klasy matematycznej, taka matura to sama przyjemność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amavi napisał:
dla mnie osobiście, jako dla uczennicy klasy matematycznej, taka matura to sama przyjemność
dla mnie osobiście, jako dla uczenia klasy matematycznej, taka matura to żart oby rozszerzenie piątkowe chociaż na kilka minut zmusiło do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~lukasz~ napisał:
Nie wiem czemu ale w 21 wyszły mi 2 wyniki 0 i -1 x^3+x^2+x+1=0 x^2(x+1)(x+1)=0 i wtedy x^2=0 U x+1=0 x=0 U x=-1 Nie wiem czy dobrze liczę ??
WSZYTSKO DOBRZE TLYKO NA KONCU POMYŁKA x^2(x+1)(x+1)=0 i wtedy (x^2+1)(X+1) I WTEDY (x^2+1) TO JEST SPRZECZNOSC WIEC ZOSTAJE X=-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...